Hakkımızda

1997 yılında temelleri atılan KLC Otel Ekipmanları 2005 yılında endüstriyel mutfak, endüstriyel çamaşırhane, soğuk oda, servis ekipmaları Medical paslanmaz – Mekanik Tesisat ve hijyen konularındaki bilgi ve deneyimlerini müşterileri ile paylaşmak için kurulmuştur.

KLC Endüstriyel Mutfak Sistemleri & Otel Ekipmanları,
ismini faaliyet konuları olan mutfak (Kitchen), çamaşırhane (Laundry) ve soğuk oda (Cold room) kelimelerinden almaktadır. Sektörde uzun yıllardır yer alan ortaklardan oluşan KLC Endüstriyel Mutfak Sistemleri & Otel Ekipmanları’nin amacı; müşteri ihtiyaçlarını optimum kriterlerde karşılarken, dürüst, açık ve samimi olmaktır.

Geniş ürün yelpazesinde mutfak ekipmanları, sağlık ve medikal ürünleri, endüstriyel çamaşırhane ve soğuk oda ürünleri, servis ve depolama ürünleri, pişirme ve yıkama ekipmanları, taşıma arabaları vb. bulunmaktadır.
KLC olarak vizyonumuz; endüstriyel ürünlerde gelişen teknolojiyi takip ederek müşterilerimiz için en kaliteli ürün ve en iyi hizmeti bir arada sunmaktır.
Misyonumuz ise; müşteri beklentilerini akılcı çözümler üreterek kusursuz hizmet ile karşılamaktır.

KLC Endüstriyel Mutfak Sistemleri & Otel Ekipmanları . ETKİN TASARIM, DOĞRU ÜRÜN, KALİTELİ HİZMET ve OPTİMUM FİYAT ilkelerini müşterileri için bir araya getirerek gerek danışmanlık, gerek uygulama alanlarında müşterilerinin ÇÖZÜM ORTAĞI olmaktadır.


Türkiye genelinde bir çok projede Anahtar Teslimi Uygulamalar konusunda faaliyet gösteren Firmamız ;
Oteller Mutfak , Kat Servis Ekipmanları , İklimlendirme Sistemleri , Elektrik ve Otomasyon Sistemleri, Mekanik Uygulamalar
Hastane Endüstriyel Mutfak , Hijyen Ekipmanları , Hasta Odası Tekstil , Elektrik , Mekanik Uygulamalar Okul ve Yurtlar Kantin, Cafe , Mutfak Ekipmanları , Elektrik , Mekanik Uygulamalar Fabrikalar Endüstriyel Mutfak Uygulamaları , İklimlendirme ve Mekanik Sistemler hizmetlerine 30 yıllık tecrübe ve birikimle devam etmektedir.


Global ve yerel markalar ile yapmış olduğumuz işbirliği neticesinde Kalite , Güvenlik , Sürdürülebilirlik , Doğa ve Çevre Dostu bir çok firmanın distribütörlüğü, satış pazarlaması , Taahhüt , Proje ve Uygulamalarını yürütmekteyiz.


Firmamız ; Mimar, Mühendislerimiz, Teknik ve İdari Personellerimizle konseptinize en uygun projelendirmeyi yaparak sizin için en iyisini , en kalitelisini , en uygununu seçerek hayallerinizde ki mekanları gerçekleştirirler.
Tüm Mekanik , Elektrik Otomasyon , Yenilenebilir enerji , Endüstriyel Ekipman Projelerinizde Sizlere Hizmet vermek İçin biz Hazırız
Siz Kahvenizi içerken biz projelerinizi hazırlıyoruz .